Dlaczego warto inwestować w nieruchomości na Cyprze?

Czy chcesz stać się współwłaścicielem atrakcyjnej nieruchomości na Cyprze? Czerpać zyski z wynajmu w wysokości 10,6 procent rocznie, każdego roku wypoczywać bezpłatnie na tej bajkowej wyspie, a równocześnie cały czas korzystać ze wzrostu wartości nieruchomości, której jesteś udziałowcem? Teraz to marzenie jest w zasięgu ręki. Skorzystaj z możliwości, jakie daje crowdfunding Inwestycyjny.

Czym jest crowdfunding Inwestycyjny?

Crowdfunding inwestycyjny to sposób pozyskiwania kapitału na inwestycję. W zamian za zdobyte środki, realizator inwestycji oferuje swoim udziałowcom możliwość pomnożenia zainwestowanego kapitału oraz zapewnia dodatkowe korzyści. Rozwiązanie jest korzystne dla obu stron. Dla realizatora inwestycji to sposób finansowania swojego biznesu, czyli zdobycia funduszy na inwestycję. Z kolei udziałowcy zyskują możliwość czerpania zysków z inwestycji oraz szereg innych benefitów.

Zainwestuj w nieruchomości zagraniczne na Cyprze

Przykładem crowdfunding inwestycyjnego w sektorze nieruchomości zagranicznych jest oferta spółki CyprusInvest. Jak to działa w praktyce? Dzięki finansowaniu z crowdfundingu Inwestycyjnego firma CyprusInvest kupuje apartamenty wakacyjne na Cyprze oraz dzieli się z inwestorami zyskami z ich wynajmu. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w nieruchomości zagraniczne z CyprusInvest na Cyprze zastajesz ich współwłaścicielem. Warto podkreślić, że minimalna kwota inwestycji wynosi jedynie 5000 zł. W ramach współpracy spółka CyprusInvest zapewnia swoim udziałowcom minimalny zwrot z inwestycji w wysokości 10,6 proc. w skali roku. Kwota będzie wypłacana co miesiąc. Dodatkowo, inwestorzy mogą bezpłatnie korzystać z pobytu w apartamentach na Cyprze. Długość tego pobytu jest uzależniona od wybranego pakietu inwestycyjnego. Do wyboru masz kilka pakietów inwestycyjnych, które różnią się wysokością inwestycji oraz przysługującymi korzyściami. Są to: Investor, Director, Partner, VIP. Możesz zainwestować 5, 10, 15 tys. złotych lub ich wielokrotność.

Apartament na Cyprze w zasięgu ręki

Rynek nieruchomości na Cyprze należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się segmentów. Nic dziwnego. Tę malowniczą wyspę każdego roku odwiedzają miliony turystów z całego świata. Przyciągają ich piękne plaże, góry, niezwykłe zabytki i doskonała kuchnia. CyprusInvest obsługuje już 90 apartamentów na Cyprze, a 7 nowych inwestycji jest w trakcie budowy. Co ważne, nie musisz zajmować się wynajmem nieruchomości. Cały proces obsługuje na miejscu zespół spółki. Inwestycja w nieruchomości zagraniczne z CyprusInvest jest bezpieczna. Możesz odsprzedać swoje udziały w każdej chwili. Jeśli zrezygnujesz w przeciągu 3 miesięcy, CyprusInvest odkupi od Ciebie udziały w cenie ich zakupu, pobierając 5 proc. prowizji od transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?