Idealny materac dla ciebie – Pasodonle Hilding!

Jeżeli chcesz w końcu porządnie się wyspać i dokucza ci ból pleców materac Pasodoble Hilding będzie idealny dla ciebie. Dzięki unikalnej technologii, materac ten gwarantuje idealne, solidne i twarde podparcie dla twojego kręgosłupa i każdej innej części twojego ciała.

SKŁAD MATERACA
Po jednej części sprężyn kieszeniowych materaca umieszczona jest  wykonana jest mata kokosowa, która zapewnia twardość materaca, ale zachowuje swoją elastyczność i sprężystość. Druga część materaca wykonana jest z Sizalu – naturalne włókno wykonane ze specjalnego rodzaju agawy, sprawia on stabilizację materaca. Zaraz pod pokrowcem znajduje się wkład z pianki Flexifoam, która dodatkowo daje miękkość i elastyczność. Obie części materaca są w pełni przewiewne, które zapewniają duży komfortu snu, ale także doskonałe utrzymanie higieny. Dzięki temu jest idealny dla alergików, ponieważ roztocza i kurz nie zostają w materacu. 

DLA KOGO MATERAC?
Materac ten jest idealny dla osób o trochę większej masie ciała oraz dla osób, które lubią spać na twardym podłożu. Osoby mające problemy z kręgosłupem i ogólnie z układem kostnym powinny postawić od razu na Materac Pasodoble Hilding. Alergicy nie powinni się nawet zastanawiać przed kupnem tego właśnie materaca, ponieważ zapewnia pełną higienę snu.

ZDROWOTNE DZIAŁANIE MATERACA
Materac nie dość, że spełnia funkcję wygodnego spania, ale także ma działanie prozdrowotne, ponieważ:

  • zapobiega mocnym atakom alergii
  • zapobiega powstawaniu odleżyn
  • jest idealny do rehabilitacji i korygowania licznych wad postawy
  • pomaga w leczeniu wad i urazów układu kostno-mięśniowego

DESIGN MATERACA
Materac możemy dostać w dwóch modnych i eleganckich wzorach:

  • Pokrowiec Velvet – przyjemny i miękki w dotyku, wykonany za pomocą innowacyjnej technologii Purotex, która do produkcji wykorzystuje naturalne kapsułki z probiotykami, które oprócz przewiewności materaca, zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów i alergenów Jest to idealny pokrowiec dla osób, które są przyzwyczajone do wysokiej higieny snu, czyli czystego i zdrowego środowiska.
  • Pokrowiec Tencel – jest wykonany z naturalnych materiałów, dlatego właśnie jest antyalergiczny. Dzięki swojej funkcji absorpcji wody, pomaga w kontrolowaniu wilgotności materaca oraz śpiącej osoby, ponieważ pochłania wodę prosto ze skóry śpiącego.

Oba pokrowce można ściągać i wielokrotnie prać, ale nie w wyższej temperaturze niż 60°C.

Materac Pasodoble Hilding ma gwarancję 15 lat, co oznacza, że posłuży nam przez długi okres czasu. Osoby zastanawiające się nad kupnem materaca, zdecydowanie powinny wybrać własnie tez produkt, a na pewno nie będą tego żałować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?