Wynajem sal weselnych w okolicach Krakowa

Wynajem sali weselnej w hotelu zaopatrzonym w pokoje gościnne oraz miejsca parkingowe

Każda para młoda która planuje zawarcie związku małżeńskiego musi załatwić wiele spraw organizacyjnych zanim dojdzie do najważniejszego dnia w ich życiu. Jednym z takich zadań jest wynajęcie odpowiedniej sali weselnej, która będzie dostępna w dniu ceremonii. Należy pamiętać, że tego rodzaju sprawę organizacyjną należy załatwić, zarezerwować z wyprzedzeniem. Szczególnie jeżeli parze młodej zależy na wynajęciu konkretnej sali weselnej, w danej miejscowości, w danej okolicy miasta. Bardzo ważne aby tego rodzaju sala weselna znajdowała się w hotelu, który posiada pokoje do wynajęcia dla zaproszonych gości. Hotel powinien także zapewnić odpowiednią ilość miejsc parkingowych dla gości, którzy przybędą na uroczystość własnym środkiem transportu. 

Wynajem sali weselnej w okolicach Krakowa

Jeżeli para młoda pobiera się w Krakowie powinna pomyśleć o sali weselnej w tej miejscowości lub w jej okolicach. Sale weselne okolice Krakowa to doskonała lokalizacja, doskonałe i przystępne ceny. Sala weselna powinna być dostosowane do potrzeb młodej pary. Powinna być przestronna. Powinna pomieścić zaproszoną ilość gości na przyjęciu weselnym. Powinno znajdować się tam miejsce z ustawionymi stolikami. Powinno znaleźć się tam miejsce do tańczenia, zabaw. Powinno znajdować się tam miejsce dla wynajętej wcześniej orkiestry, kapeli muzycznej, didżeja. Powinno również znajdować się tam miejsce na szwedzki stół z zimnymi przekąskami, które każdy będzie mógł sobie samodzielnie nałożyć.

Hotel z salą weselną, pokojami, miejscami parkingowymi

Jedną z możliwości wynajęcia hotelu wraz z pokojami oraz miejscami parkingowymi jest hotel Witek. Jest to miejsce przeznaczone dla imprez zorganizowanych. Jest to miejsce wyposażone w pokoje gościnne, miejsca parkingowe oraz kuchnię. Hotel znajduje się na obrzeżach miasta. Wyposażony jest w 350 miejsc parkingowych. Znajduje się tam 140 miejsc noclegowych wygodnych, komfortowych, bogato wyposażonych pokojach. Na świeżym powietrzu znajduje się altana, grill, boisko do siatkówki i koszykówki. W menu kuchni znajdują się potrawy kuchni europejskiej. Dostępne są potrawy mięsne, jak również potrawy wegańskie i wegetariańskie. Jest to doskonale wyposażone miejsce pod każdym względem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?