Gałki Meblowe Kryształowe

Chcesz, aby meble w Twoim domu wyglądały niczym z epoki? Prowadzisz hotel i chcesz zachwycić swoich gości dopracowanymi detalami? Twoja restauracja potrzebuje luksusowych dodatków? Jeżeli odpowiedziałeś „Tak”, na którekolwiek z pytań, to nie mogłeś trafić lepiej! Meblowe gałki kryształowe spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania! 

Elegancki, klasyczny wygląd sprawia, że Gałki kryształowe pasują do każdego wnętrza — od nowoczesnego, aż do urządzonego w klasycznym stylu, stanowiąc luksusowy dodatek, na który może pozwolić sobie każdy! Występują w różnych rozmiarach, dostosowanych do mebli mniejszych, jak i tych naprawdę dużych, umożliwiając swobodne ich użytkowanie. Dodatkowo szeroki wybór kształtu kryształu, pozwala na stworzenie wyjątkowego, indywidualnego wnętrza.

Gałka meblowa kryształowa odznacza się wytrzymałością i trwałością, przez co jest odporna na częstą eksploatację, co gwarantuje pewny zakup na długie lata. Dodatkowo rozeta została wykonana ze stopu aluminium, by była odporna na korodowanie — Gałkę można spokojnie zamontować do mebli łazienkowych, a kupisz ją na regalka.pl!

Montaż Gałek meblowych jest naprawdę prosty, tak, by każdy mógł szybko i bezproblemowo ją zamontować. System montażu na gwint daje pewność, że uchwyt nagle nie odpadnie. Można ją zamontować do każdej powierzchni oraz rodzaju mebla, któremu chcemy dodać pożądanego szyku, a jednocześnie ułatwić sobie z niego korzystanie. Wspomniany wcześniej owalny kształt gałki meblowej kryształowej przypominającej oszlifowany kamień, jest ponadczasowy, przyjemny w dotyku i dla oka. Szkło mieni się różnymi kolorami, zależnymi od oświetlenia, co daje możliwość stworzenia czegoś całkowicie niezwykłego!

Jeżeli chcesz zmienić wystrój swego domu lub lubisz bawić się w tworzenie ciekawych aranżacji, a także zabawę kolorem i światłem, sprawiając, iż zwykłe dotąd wnętrze zmieni się w magiczną przestrzeń, to nie możesz dokonać lepszego wyboru dla swoich mebli, niż kryształowe gałki meblowe!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?