Styliści fryzur w Warszawie

W życiu każdego z nas przychodzi moment w którym stajemy przed wyborem odpowiedniego stylisty fryzur. Powody są różne, zmiana miejsca zamieszkania, nasza ulubiona fryzjerka udała się na urlop macierzyński albo zwyczajnie chcemy zmienić nasz dotychczasowy look i szukamy świeżej ręki. W stolicy wybór nie jest ani prosty ani oczywisty, na rogu niemalże każdej Warszawskiej ulicy ukazuje nam się jakiś fryzjer. Od małego osiedlowego salonu fryzjerskiego po modną pracownie fryzur z których usług korzystają gwiazdy z pierwszych stron gazet. Zanim jednak wykonamy pierwszy krok, dokonamy wyboru i zapiszemy się na wizytę, a w Warszawie niejednokrotnie musi minąć kilka dni zanim znajdzie się wolny termin. Powinniśmy zorientować się jaką opinię ma dany salon oraz na jakiej marki kosmetykach pracuje, są to takie niuanse, które sklejają naszą nową fryzurę w obrazek z którego później zwyczajnie będziemy zadowoleni.

W tym artykule pragnę polecić kilka salonów, stylistów fryzur w Warszawie, których po głębszym zapoznaniu się z opinią jaka „krąży na mieście” mogę śmiało polecić. Więc tak, rozpoczynamy spacer szlakiem poszukiwań odpowiedniego fryzjera od centrum Warszawy a mianowicie ulicy Mokotowskiej. Tuż przy skrzyżowaniu ulic Mokotowskiej z Kruczą i Piękną, nieopodal słynnej cukierni Słodki Słony znajduje się mały salon noszący nazwę „U Lucyny” . Kameralna pracownia fryzur, bazująca na kosmetykach znanych marek Kerastase i Loreal. Szczególne względy klientów zyskała fryzjerka Ola, która specjalizuje się w cięciach i koloryzacji.

Kontynuując spacer ulicą Mokotowską w stronę placu Zbawiciela, po prawej stronie mijamy Studio fryzur Bartka Janusza, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż korzysta z Jego usług masa celebrytów.  Udając się dalej w stronę Mokotowa przy ulicy Grażyny 18 znajduje się pracownia fryzur Sylwii Habdas. Klientki opiniują ją jako wysokiej klasy specjalistkę a salon otrzymał miano najmilszego w Warszawie, pewnie nie bez przyczyny Małgorzata Rozenek od lat korzysta z usług właśnie tej pracowni. Wracając z powrotem w stronę centrum możemy zahaczyć o Rezydencje Urody, która mieści się przy Ulicy Niecałej 10. Tam z pewnością Pani Agata przy użyciu naturalnych, wysokiej klasy kosmetyków odświeży nasz kolor i wykona cięcie tak, że będziemy zadowoleni. Styliści fryzur Warszawa to coś czego każda kobieta poszukuje i w Warszawie ich nie brakuje i mamy w czym wybierać, także do dzieła.

Salon 1909Fryzjerzy
ul. Hoża 42
00-516 Warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?