Ekskluzywne dębowe podłogi Balticwood — dlaczego warto zainwestować?

Szukasz idealnej podłogi do swojej sypialni, salonu lub przedpokoju? Stawiasz na solidne drewno, którego jakością będziesz mógł cieszyć się latami? Zdecyduj się na parkiet ze szlachetnego trwałego dębu, a twoje mieszkanie nabierze również klimatu i ciepła. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroką ofertę parkietów pierwszej jakości.

Dąb ma naturalnie jasno-beżową barwę, jednak w naszej ofercie możesz przebierać w jego różnych odcieniach. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do wnętrza twojego domu – biały, szary, przydymiony, a może kaszmirowy. Przejdźmy teraz do wzoru. Charakterystyczne ułojenie dębowych desek cieszy oko swoim atrakcyjnym wyglądem. W naszym sklepie rozdzieliliśmy to dodatkowo na dwie kategorie, a mianowicie na wzór pasmowy i klepkowy. Przejrzyj naszą ofertę i sprawdź, czym się różnią, a potem zdecyduj, co bardziej odpowiada ci wizualnie.

Jednak wygląd to nie wszystko. Zwłaszcza przy podłogach liczy się jakość. Dębowe deski oprócz trwałości charakteryzuje odporność na wgniecenia i zarysowania. Drewno to jest również ciężkie i często zostaje poddawane kilkukrotnemu cyklinowaniu. Szczotkowana powierzchnia powinna być pomalowana lakierem, olejowana lub woskowana, co na celu ma nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim solidne zabezpieczenie podłogi na lata. W naszej ofercie znajdziesz solidne deski pokryte matowym lakierem lub ekologicznym olejem. Na jakość parkietów prezentowanych na naszej stronie internetowej wpływa również wykończenie. Przygotowaliśmy dwie opcje obróbki – powierzchnie podłogi bez fug oraz czterostronne mikro fugi na krawędziach desek.

Jako firma stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta i wiemy, że zależy mu przede wszystkim na tym, jakiej jakości jest oferowana podłoga BalticwoodWspomniany Balticwood to producent, którego parkiety dostarczymy do twojego mieszkania w ciągu 3-5 dni roboczych. Jest to marka z kilkunastoletnim stażem, która swoje zaufanie zdobyła nie tylko na polskim rynku, ale i na międzynarodowym. Przejdź na naszą stronę internetową, wybierz wzór, kolor, format i ciesz się ciepłą dębową podłogą, która świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych klasycznych. Dąb jest nie tylko doskonałym izolatorem termicznym, ale także akustycznym. Naturalny parkiet ma jeszcze jedną zaletę, a mianowicie jest przyjazny alergikom i dzieciom.

Przyjrzyj się naszej ofercie i ciesz się również okazjami cenowymi. Z przygotowanymi dla ciebie promocjami spokojnie będziesz mógł pozwolić sobie na ten ekskluzywny produkt, jakim jest dębowy parkiet. Dodaj swojemu wnętrzu powagi, charakteru, a przede wszystkim elegancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?